Eduaide.AI

Eduaide

Eduaide to innowacyjny system, który korzysta z dużych modeli językowych do wsparcia nauczycieli w planowaniu i tworzeniu lekcji. Dzięki intuicyjnym mechanizmom, użytkownik może skierować sztuczną inteligencję do generowania specyficznych celów edukacyjnych, które później służą jako podstawa do tworzenia spersonalizowanych materiałów dydaktycznych.

Z wygenerowanego przez AI obiektu edukacyjnego, nauczyciel, za pomocą różnych narzędzi do personalizacji, może stworzyć zasób, który idealnie odpowiada potrzebom swoich uczniów. Jest to proces tworzenia tzw. Generatywnego Zasobu Edukacyjnego – materiału wspomagającego naukę lub nauczanie, który w całości lub części został stworzony za pomocą autonomicznego systemu.

Eduaide oferuje szereg narzędzi do personalizacji, które umożliwiają dostosowanie materiałów do indywidualnych potrzeb uczniów. Na przykład, istnieje możliwość nakładania nowego materiału na istniejące zadanie, co pozwala na tworzenie złożonych, wielowarstwowych zasobów.

Wszystkie wygenerowane zasoby można łatwo zapisywać i organizować, co umożliwia szybki dostęp do nich w przyszłości. Wszystko to sprawia, że Eduaide jest potężnym narzędziem dla nauczycieli, pomagającym tworzyć spersonalizowane, skuteczne materiały edukacyjne.

Dodaj komentarz